2019 CHICAGO AUTO SHOWGdzie?

McCormick Place - 2301 S. Lake Shore Drive, Chicago, Illinois, 60616

Kiedy?

Od 9 do 18 lutego, od 10 rano do 10 wieczorem (18 lutego do 8 wieczorem

Bilety?

$13 dla dorosłych, $7 dla seniorów w wieku 62 lata i starszych $7 dla dzieci w wieku 7-12 lat. Wstęp bezpłatny dla dzieci w wieku 6 lat i młodszych, jeśli towarzyszy im dorosła płacąca osoba.

DNI SPECJALNE:

Premiery medialne:

Czwartek i piątek, 7 do 8 lutego

Premiera (Na cele dobroczynne)

Piątek, 8 lutego (7 pm - 11 pensy)

Dzień dumy ze sportowej drużyny:

Poniedziałek, 13 lutego. Każdy uczestnik w koszulce / koszuli / bluzie / kurtce drużyny z Illinois otrzymuje zniżkowy bilet wstępu zakupiony na wystawie o wartości 6 USD.

Dzień Kobiet

Wtorek, 12 lutego. Kobiety 7 USD. Producenci przedstawiają specjalne programy dla kobiet dotyczące zakupu i wynajmu samochodów oraz konserwacji.

Chicago Auto Show Food Drive

Od środy do piątku, 13-15 lutego. Wszyscy, którzy przyniosą trzy konserwy jedzeniowe, otrzymają kupon na wstęp dla osoby dorosłej w wysokości 7 USD. Wszystkie datki zostaną przekazane na rzecz fundacji "Bezpieczna przystań".

Telemundo - Dzień Dziedzictwa Hiszpańskiego

Piątek, lut, 15.

Craft Beer Night

Piątek, 15 lutego. Dzień degustacyjny zapewnia wstęp na Show i pozwala na pobranie dziesięciu 3 uncjowych porcji za 30 USD w przedsprzedaży i 40 USD przy drzwiach wejściowych (akceptowane są gotówka i karty kredytowe).

Dzień Rodzinny

Poniedziałek, Dalsze informacje wkrótce ...

Historia

Po raz pierwszy odbył się w 1901 roku, Chicago Auto Show to największy pokaz aut w Ameryce Północnej i odbywa się więcej razy niż jakakolwiek inna ekspozycja auto na naszym kontynencie. W tym roku mija 111. edycja Chicago Auto Show.

Chicago Auto Show wykorzystuje ponad 1 milion stóp kwadratowych w hali wystawowej North and South w kompleksie McCormick Place. McCormick Place oferuje łącznie 2,7 miliona metrów kwadratowych sal ekspozycyjnych z dodatkową powierzchnią w pokoju konferencyjnym o powierzchni 700 000 stóp kwadratowych.

Producent

Chicago Automobile Trade Association (CATA) to najstarsza i największa w kraju aglomeracyjna organizacja dealerska. CATA produkuje Chicago Auto Show od 1935 roku.

Debiuty:

 • Ford Super Duty freshen

 • Lexus LC 500 Inspiration Series

 • Lexus NX F Sport Black Line Special Edition

 • Mazda MX-5 Miata 30th-anniversary edition

 • Nissan Pathfinder special edition

 • Ram 3500 chassis cab

 • Subaru Legacy redesign

 • Toyota Tacoma freshen

 • Toyota Land Cruiser Heritage Edition

 • Volkswagen Jetta GLI

Co jeszcze będzie na wystawie?

Wystawy obejmuje pełną gama krajowych i importowanych samochodów osobowych i ciężarowych; sportowe pojazdy użytkowe; i samochody eksperymentalne lub koncepcyjne. W sumie na wystawie pojawi się prawie 1000 różnych pojazdów. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć wiele akcesoriów i eksponatów związanych z autami, pojazdów konkurencji i projektów, samochodów zabytkowych i kolekcjonerskich.

Jak się dostać:

Do McCormick Place można łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Rozległy transfer busem z wszystkich miejsc parkingowych do i z McCormick Place. Transfer tylko w weekendy z garażu podziemnego Millennium Park i East Monroe. Autobusy zatrzymują się w odstępach 10-15 minut w pobliżu Columbus / Upper and Lower Randolph i Gate 3 at McCormick Place.

Wynajem skuterów i wózków inwalidzkich można uzyskać, dzwoniąc pod bezpłatny numer Scootaround pod numer (888) 441-7575.

Wynajem skuterów to 50,00 $ za dzień, a wynajem wózków inwalidzkich to 20,00 $ za dzień. Scootaround akceptuje wszystkie główne karty kredytowe. Scootaround znajduje się przy Bramie 4 McCormick Place (na zachód od Grand Concourse). Chociaż Scootaround dołoży wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby, zachęcamy do rezerwowania z wyprzedzeniem. Odwiedź stronę rezerwacji zdarzeń Scootaround, aby uzyskać więcej informacji.

34 wyświetlenia
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Instagram Social Icon

© 2017, 2018 by Andrzej Babinicz