JEEP GLADIATOR!

Entuzjaści z JeepScramblerForum.com - którzy czatują na wyśledzenie szczegółów pickupa opartego na Jeepie Wranglerze, którego debiut zaplanowano na ten miesiąc na Salonie Samochodowym w Los Angeles twierdzą, że prawdopodobnie muszą zmienić nazwę swojej strony internetowej. To dlatego, że wierzą, że nowy pickup będzie się nazywał Gladiator, czyli tak jak pickup z 1964 - Jeep Gladiator, który zadebiutował w tym samym czasie, co oryginalny Jeep Wagoneer, a także ultrapopularny pick up jako koncept w 2005 roku, który zapoczątkował apele skierowane do Jeepa aby powrócił do tego pomysłu.

Fani tego forum wykorzystali również częste zdjęcia szpiegowskie do stworzenia realistycznych wizji nadchodzącej premiery, ale ich dokładność nie może jeszcze zostać zweryfikowana.

W tym tygodniu około 100 pracowników buduje projekty pilotażowe pickupa 2020 w Jeepie na nowej linii produkcyjnej w dawnej dawnej fabryce Wranglera w południowej części kompleksu Toledo Assembly Complex w Ohio Chrysler Automobiles w Ohio.

Pełna produkcja prawdopodobnie zacznie się dopiero po nowym roku, a dealerzy zostali poinformowani, żeby się spodziewać pierwszych dostaw w kwietniu.

Dawna linia Wranglera została zamknięta od kwietnia ubiegłego roku w celu przeprogramowania po przeniesieniu produkcji Wranglera do drugiej części fabryki.

Pickup zadebiutuje 28 listopada na pokazie L.A.


17 wyświetlenia
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017, 2018 by Andrzej Babinicz