CAS 2019 - Jeep Gladiator

Aktualizacja: 10 lut 2019


2020 #Jeep #Gladiator to 5-miejscowy terenowy pick-up, który oparty jest oczywiście na słynnym Jeepie #Wrangler. Jest to całkowicie nowy, oczekiwany od lat samochód, który będzie sprzedawany jako rocznik 2020. Podobnie jak Wrangler, wszystkie modele są oferowane z napędem na cztery koła. Konkurencja to Chevrolet Colorado ZR2 i ewentualnie Ford Ranger.

Na starcie początku oferowany będzie tylko jeden silnik: 3,6-litrowy V6, który dostarcza 285 koni mechanicznych i do wyboru jest 8-biegowa skrzynia automatyczna lub 6-biegowa manualna skrzyni. Na salonie dostępne będą dwie wersje: Sport i Rubicon. Dostępne opcje to Apple CarPlay, Android Auto, zdejmowane drzwi, światła LED, zdejmowany miękki dach, zdejmowany twardy dach, zdejmowana przednia szyba! (obowiązkowa opcja we wszystkich Jeepach Wranglerach wg entuzjastów tego samochodu...), automatyczna klimatyzacja, zdalne startowanie bez użycia kluczyka, podgrzewane przednie fotele, podgrzewana kierownica, wyjmowane tylne siedzenie, port USB, radio satelitarne, bluetooth i nawigacja.

Dostępne opcje poprawiające bezpieczeństwo obejmują monitoring martwego pola, kamerę tylną z alarmem przed ruchem z tyłu, wspomaganie przy ruszaniu pod górę, kontrolę stromego zjazdu, adaptacyjny tempomat i ostrzeganie przed kolizją.

A dla porównania kilka zdjęć Jeepa Wranglera:

21 wyświetlenia
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017, 2018 by Andrzej Babinicz