Kolejny Salon Samochodowy w Chicago!


Gdzie?

McCormick Place - 2301 S. Lake Shore Drive, Chicago, Illinois, 60616

Kiedy?

Od 8 do 17 lutego, od 10 rano do 10 wieczorem (17 lutego do 8 wieczorem

Bilety?

$13 dla dorosłych, $8 dla seniorów w wieku 62 lata i starszych $8 dla dzieci w wieku 7-12 lat. Wstęp bezpłatny dla dzieci w wieku 6 lat i młodszych, jeśli towarzyszy im dorosła płacąca osoba.


Mapa:


DNI SPECJALNE:

Premiery medialne:

Czwartek i piątek, 6 do 7 lutego

Premiera (Na cele dobroczynne)

Piątek, 7 lutego (7 pm - 11 "Czarny Krawat")

Dzień dumy ze sportowej drużyny:

Poniedziałek, 10 lutego. Każdy uczestnik w koszulce / koszuli / bluzie / kurtce drużyny z Illinois otrzymuje zniżkowy bilet wstępu zakupiony na wystawie o wartości 6 USD.

Dzień Kobiet

Wtorek, 11 lutego. Kobiety 7 USD. Producenci przedstawiają specjalne programy dla kobiet dotyczące zakupu i wynajmu samochodów oraz konserwacji.

Chicago Auto Show Food Drive

Od środy do piątku, 12-14 lutego. Wszyscy, którzy przyniosą trzy konserwy jedzeniowe, otrzymają kupon na wstęp dla osoby dorosłej w wysokości 7 USD. Wszystkie datki zostaną przekazane na rzecz fundacji "Bezpieczna przystań".

Telemundo - Dzień Dziedzictwa Hiszpańskiego

Piątek, 14 luty.

Craft Beer Night

Piątek, 14 lutego. Dzień degustacyjny zapewnia wstęp na Show i pozwala na pobranie dziesięciu 3 uncjowych porcji za 30 USD w przedsprzedaży i 40 USD przy drzwiach wejściowych (akceptowane są gotówka i karty kredytowe).

Dzień Rodzinny

Poniedziałek 17 luty, Dalsze informacje wkrótce ...

Historia

Po raz pierwszy odbył się w 1901 roku, Chicago Auto Show to największy pokaz aut w Ameryce Północnej i odbywa się więcej razy niż jakakolwiek inna ekspozycja auto na naszym kontynencie. W tym roku mija 111. edycja Chicago Auto Show.

Chicago Auto Show wykorzystuje ponad 1 milion stóp kwadratowych w hali wystawowej North and South w kompleksie McCormick Place. McCormick Place oferuje łącznie 2,7 miliona metrów kwadratowych sal ekspozycyjnych z dodatkową powierzchnią w pokoju konferencyjnym o powierzchni 700 000 stóp kwadratowych.

Producent

Chicago Automobile Trade Association (CATA) to najstarsza i największa w kraju aglomeracyjna organizacja dealerska. CATA produkuje Chicago Auto Show od 1935 roku.

Co jeszcze będzie na wystawie?

Wystawy obejmuje pełną gama krajowych i importowanych samochodów osobowych i ciężarowych; sportowe pojazdy użytkowe; i samochody eksperymentalne lub koncepcyjne. W sumie na wystawie pojawi się prawie 1000 różnych pojazdów. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć wiele akcesoriów i eksponatów związanych z autami, pojazdów konkurencji i projektów, samochodów zabytkowych i kolekcjonerskich.

Jak się dostać:

Do McCormick Place można łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Rozległy transfer busem z wszystkich miejsc parkingowych do i z McCormick Place. Transfer tylko w weekendy z garażu podziemnego Millennium Park i East Monroe. Autobusy zatrzymują się w odstępach 10-15 minut w pobliżu Columbus / Upper and Lower Randolph i Gate 3 at McCormick Place.

112 Salon Samochodowy w Chicago - Nowości

Przez dziesięciolecia Salon Samochodowy w Detroit rozpoczynał co roku nowy cykl wystaw samochodowych, ale teraz, gdy Salon z Detroit został przeniesiony na czerwiec, Chicago Auto Show zostało wyróżnione jako pierwszy pokaz roku. Niezależnie od tego, czy to oznacza, że ​​i Chicago skończy się tak samo, jak w Detroit, ale jeszcze to jest pewne: sezon pokazów samochodowych powraca. Chociaż wystawa w Chicago nie jest największa ani najśmielsza, wciąż jest kilka bardzo ważnych samochodów zmierzających do naszego miasta. Rzućmy więc okiem na to, czego możesz się spodziewać w McCormick Place w tym roku (Zdjęcia wkrótce!).

Ford GT Genesis GV80

2020 Honda Civic Type R

2021 Jaguar F-Type

Jeep Wrangler Rubicon Recon

Toyota special-edition models (Jakie? Na pewno Tacoma)

VW Atlas (Co dokładnie jeszcze nie wiemy...)

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017, 2018 by Andrzej Babinicz