Które nowe samochody są najtańsze?

1. - 2019 Chevrolet Spark Hatchback – $14,095


Odświeżony na rok 2019 hatchback Chevy Spark LS jest wyceniony za mniej niż w niektórych szkołach wyższych jeden semestr studiów. I choć Spark jest liderem wśród najtańszych samochodów, jego kompaktowy rozmiar nie pozostawia wiele miejsca w środku dla pasażerów. Podstawowy model LS jest teraz wyposażona w 15-calowe koła, 7,0-calowy ekran dotykowy z funkcjami Android Auto i Apple CarPlay. Jego mały 1,4-litrowy rzędowy silnik 4-cylindrowy ma zużycie 38 mil z galona wg EPA na autostradzie, w połączeniu z automatyczną skrzynią CVT.


2. - 2019 Mitsubishi Mirage Hatchback – $14,790


Mitsubishi Mirage 2019 jest naprawdę tani. Jest to jeden z najtańszych pomysłów na zdalnie otwierany samochód z 7,0-calowym systemem informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym i funkcją Bluetooth. Ten mały samochód ma równie niską cenę. Pod warunkiem, że nie zażądasz zbyt wiele od jego 78-konnego, trzycylindrowego silnika o pojemności 1,2 litra, będzie spalał wg EPA 39 mil z galona. To wystarczy, aby znalazł się na liście najbardziej wydajnych samochodów niehybrydowych i nieelektrycznych. Kiedy chcesz dojeżdżać nowym samochodem za bardzo małe pieniądze, Mirage pasuje idealnie!


3. - 2019 Ford Fiesta Sedan – $15,235


Niestety ten model jest już prawie na wylocie. Produkcja została zakończona w maju 2019 r., ale nadal można znaleźć ten jeden z najfajniejszych sposobów na prowadzenie samochodu i odczuwania z tego przyjemności, zanim zniknie na zawsze. Jego 120-konny silnik rzędowy o pojemności 1,6 litra jest standardowo wyposażony w pięciobiegową skrzynię manualną; opcjonalny sześciobiegowy automatyczny z podwójnym sprzęgłem dodaje kolejne 1095 USD. Standardowe funkcje obejmują dzielone tylne siedzenie w proporcji 60/40 dla zwiększenia przestrzeni ładunkowej i, wierzcie lub nie, ręczne okna obsługiwane korbką.


4. - 2020 Nissan Versa Sedan – $15,625


Nissan Versa przez dwa lata nosił tytuł najtańszego samochodu sprzedawanego w Ameryce, ale na 2020 rok Versa jest całkowicie przeprojektowana, znacznie ulepszona i droższa.

122-konny silnik rzędowy o pojemności 1,6 litra o pojemności napędza wszystkie wersje Versy. Standardowe funkcje bezpieczeństwa obejmują automatyczne hamowanie awaryjne, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu i automatyczne światła drogowe. Podstawowy sedan Versa S zachowuje funkcjonalność z Bluetoothem, ale brakuje mu integracji z Androidem Auto i Apple CarPlay oferowanej w wykończeniach SV lub SR. Bezpieczny w obsłudze z szeregiem funkcji zapewniających bezpieczeństwo i rozrywkę oraz wygląd przypominający Altimę sprawiają, że Versa jest dobrym wyborem w tym segmencie.


5. - 2019 Mitsubishi Mirage G4 – $15,925


Przyjrzyj się Mirage G4. Bardzo podstawowy sedan z miejscem dla pięciu osób. Dostępna jest również wersja hatchback. 7,0-calowy ekran dotykowy i funkcja Bluetooth są standardem, ale dodanie podłokietnika fotela kierowcy, Apple Carplay, Android Auto i Apple Carplay kosztuje... 2700 USD. Nie jest bardzo szybkim, ale przystępność cenowa i prędkość rzadko idą w parze. Wszystkie Mirages objęte są imponującą 10-letnią gwarancją na zespół napędowy na 100 000 mil oraz 5-letnią / 60 000-milowa gwarancja na cały samochód, 7-letnia gwarancja antykorozyjna oraz 100 000 mil i 5 lat na pomocą drogową.


6. - 2020 Hyundai Accent Sedan – $16,125


Na mojej tutaj liście jest to samochód najdroższy - przekracza $16 tysięcy, ale chyba i najciekawszy. Kupowanie samochodu takiego jak Hyundai Accent SE powoduje odczucie, że wyjeżdżając ze stacji benzynowej zapomnieliśmy zapłacić za tankowanie.

To jest kradzież za 16125 $. Nabywcy Accent SE otrzymują pojemny czterodrzwiowy samochód z imponującą listą standardowych funkcji. Nowością w 2020 roku jest now rzędowy silnik czterocylindrowy z opcjonalną skrzynią CVT, która poprawia zużycie paliwa wg EPA do 36 mpg, co oznacza poprawę o 4 mpg w porównaniu z ubiegłym rokiem. W przeciwieństwie do niektórych tańszych opcji z tej listy, podstawowy Accent jest wyposażony w 15-calowe koła, tempomat, funkcję Bluetooth oraz elektryczne szyby i zamki.


7. - 2019 Kia Rio LX Sedan - $16,195


Kia pozmieniała poziomy wykończenia sedana Rio na rok 2019, eliminując najdroższe zeszłoroczne wykończenie EX i podnosząc cenę podstawowego wykończenia LX o 1400 USD. Winą za podwyżkę cen jest wyeliminowanie przez Kię standardowej manualnej skrzyni biegów w Rio; dodatkowe koszty pokrywają teraz standardowy sześciobiegowy automat, a potem część - zeszłoroczna automatyczna skrzynia biegów teraz kosztuje o 310 USD mniej. Jeśli interesuje Cię hatchback Rio, pamiętaj, że kosztuje on więcej niż sedan i jest dostępny tylko w tapicerce średniej klasy S sedana. Pomijając drobne zmiany cen, Rio pozostaje dobrze zaprojektowanym, wysokiej jakości subkompaktem z przyzwoitą listą standartowych funkcji.


8. - 2020 Toyota Yaris L - $16,605Toyota Yaris nie żyje; niech żyje Toyota Yaris... przy niewielkiej pomocy ze strony Mazdy. Najnowsza Toyota Yaris to w rzeczywistości nie sprzedawana w USA Mazda 2 z potężnym "grillem" Toyoty. Toyota opracowała zamiennik własnego subkompaktowego hatchbacka. Podobnie jak sedan Yaris, który rozpoczął życie jako Scion iA, nowy właz Yaris 2020 to odrodzona wersja Mazdy 2, która nie jest sprzedawana w Stanach Zjednoczonych

4-cylindrowy silnik o pojemności 1.5 litra i mocy 106 koni oraz manualna skrzynia biegów pozwalają wg EPA przejechać 40 mil na autostradzie.

25 wyświetlenia
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017, 2018 by Andrzej Babinicz