Mercedes klasy A na Super Bowl!

#Mercedes-Benz wprowadza na rynek swój najnowszy model sedana klasy A. Najnowszy model i pełen nadziei magnes milenijny będą gwiazdą reklamy Super Bowl. Przypominam, że #Superbowl jest zaplanowany na 3 lutego na - odpowiednio - stadionie Mercedes-Benz w Atlancie, również siedzibie głównej siedziby niemieckiego producenta samochodów. Klasa A będzie musiała dzielić 60-sekundową reklamę z raperem z Atlanty i laureatem nagrody Grammy - Ludacrisem, który wystąpi gościnnie w reklamie. "Luda", jak się go zwykle nazywa, jest ambasadorem marki Mercedes-Benz. Super Bowl i Ludacris razem ma sens dla klasy A, która zaczyna się od 33,495 $, wliczając w to wysyłkę, i trafia do sprzedaży u dealerów USA w przyszłym miesiącu. Wyładowany nowoczesną technologią subcompact to nowy samochód Mercedesa zaprojektowany, aby przyciągnąć kolejne pokolenie klientów do tej luksusowej marki. Mercedes przygotował klasę A do zwabiania tzw. "millenials" (generacja urodzona w latach 80tych i 90tych), czyli konsumentów w wieku od 22 do 37 lat. Według danych demograficznych Experian, to oni dali wzrost sprzedaży nowych pojazdów w przemyśle samochodowym w Ameryce Północnej w pierwszym kwartale 2018 roku.

Pomimo stosunkowo niskiej ceny startowej - średnia cena sprzedaży nowego samochodu w Stanach Zjednoczonych wynosi 35 377 USD - sedan klasy A jest wysoce pożądany. Klasa A debiutuje z systemem informacyjno-rozrywkowym następnej generacji, który będzie instalowany w innych modelach. System o nazwie "The Mercedes-Benz User Experience" lub MBUX. Jest to interfejs mający zdolność uczenia się zwyczajów i preferencji kierowcy. MBUX może rozpoznawać wzorce i przewidywać trasy nawigacyjne i stacje radiowe na podstawie pory dnia.

Klasa A oferuje także pakiet technologii wspomagania kierowcy, w tym zdolność do jazdy w określonych warunkach w systemie półautonomicznym. Systemy kamer i radarów pozwalają sedanowi monitorować ruch przeszło 1500 stóp do przodu. Klasa A wykorzystuje również dane mapy i nawigacji do dostosowywania prędkości podczas zbliżania się do zakrętów, skrzyżowań lub rond. Wnętrze jest standardowo wyposażone w dwa 7-calowe wyświetlacze, które można rozbudować do ekranów 10,25 cala.

Cena startowa - $33,495.10 wyświetlenia
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017, 2018 by Andrzej Babinicz